Конкурс на заміщення вакантних посад

Оголошення

на заміщення вакантних посад

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «ХАРКІВСЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ» ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ,

відповідно до наказу №22-од від 14.02.2022 року оголошує конкурс з 14.02.2022 р. по 14.03.2022 р. на заміщення посади

доцента кафедри математики – 0,44 ставки.

Вимоги до кандидатів на посаду доцента: громадянство України, повна вища освіта, науковий ступінь та/або учене (почесне) звання за профілем кафедри, стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО не менше 5 років. Автори навчально-методичних та наукових праць, опублікованих у вітчизняних та/або закордонних рецензованих фахових виданнях, надрукованих навчальних, навчально-методичних, методичних посібників. Особисті здобутки та досягнення у різних видах професійної діяльності, досвід керівництва науково-дослідною діяльністю здобувачів вищої освіти, про що свідчать сертифікати, дипломи, грамоти тощо. Вільне володіння державною мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають: заяву на ім’я ректора; особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою; автобіографію; копії документів: паспорта (1, 2 і 11 стор.), ідентифікаційного номера, про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання; список друкованих праць. При подачі документів при собі мати їх оригінали.

Прийом документів здійснюється упродовж місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Харків, провулок Руставелі, 7, відділ кадрів 
з 9.00 до 17.00.

Тел. для довідок: 731-87-28.

 

______________________________________________________

Оголошення

на заміщення вакантної посади

директора ХАРКІВСЬКОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ФАХОВОГО КОЛЕДЖУ

КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ХАРКІВСЬКА ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ»

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Конкурс оголошується з 11.01.2022 р. по 11.03.2022 р.

Кандидат на посаду керівника педагогічного фахового коледжу має бути громадянином України, повинен мати ступінь магістра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста), державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, стаж роботи на посадах педагогічних та/або науково-педагогічних працівників не менш як п’ять років. До зазначеного стажу може бути зараховано до трьох років стажу роботи на керівних посадах.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають: заяву на ім’я ректора; особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою; автобіографію; копії документів: паспорта (1, 2 і 11 стор.), ідентифікаційного номера, про вищу освіту, державного сертифіката про рівень володіння державною мовою,  проєкт стратегії розвитку закладу фахової передвищої освіти. При подачі документів при собі мати їх оригінали.

Прийом документів здійснюється упродовж двох місяців з дня опублікування оголошення за адресою: м. Харків, провул. Руставелі, 7, відділ кадрів з 9.00 до 17.00.

Тел. для довідок: 731-87-28.

___________________________________________

 

 

Порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників

Порядок проведення конкурсного відбору претендентів на посаду директора педагогічного фахового коледжу за визначеними критеріями та показниками