Конкурс на заміщення вакантних посад

Порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників

Порядок проведення конкурсного відбору претендентів на посаду директора педагогічного фахового коледжу за визначеними критеріями та показниками

ОГОЛОШЕННЯ

на заміщення вакантних посад

Комунальний заклад «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, відповідно до наказу №394-к від 06.09.2021 року оголошує конкурс з 13.09.2021 р. по 13.10.2021 р. на заміщення посад:

Завідувача кафедри: іноземної філології – 1 ставка.

Вимоги до кандидатів на посаду завідувача кафедри: громадянство України, повна вища освіта, науковий ступінь доктора наук та вчене (почесне) звання за профілем кафедри, стаж науково-педагогічної роботи у закладах вищої освіти не менше 10 років, вільне володіння державною мовою. Мають навчально-методичні та наукові праці, опубліковані у вітчизняних та/або закордонних фахових виданнях після захисту дисертації, зокрема виданнях, що індексуються у наукометричних базах.

Доцента кафедри: педагогіки, психології, початкової освіти та освітнього менеджменту – 1 ставка; природничих дисциплін – 1 ставка; історії та суспільно-економічних дисциплін – 1 ставка.

Вимоги до кандидатів на посаду доцента: громадянство України, повна вища освіта, науковий ступінь та/або учене (почесне) звання за профілем кафедри, стаж науково-педагогічної роботи у ЗВО не менше 5 років. Автори навчально-методичних та наукових праць, опублікованих у вітчизняних та/або закордонних рецензованих фахових виданнях, надрукованих навчальних, навчально-методичних, методичних посібників. Особисті здобутки та досягнення у різних видах професійної діяльності, досвід керівництва науково-дослідною та/або творчою діяльністю здобувачів вищої освіти, про що свідчать сертифікати, дипломи, грамоти тощо. Вільне володіння державною мовою. У музичній сфері – участь у концертній діяльності, є лауреатами, дипломантами міжнародних, усеукраїнських, обласних конкурсів, фестивалів, виставок, оглядів та/або підготували лауреатів, дипломантів із числа здобувачів освіти. У сфері спорту – участь та здобутки у спортивних змаганнях, турнірах, чемпіонатах різного рівня.

Старшого викладача кафедри:  історії та суспільно-економічних дисциплін – 1 ставка, іноземної філології – 1 ставка. 

Вимоги до кандидатів на посаду старшого викладача: громадянство України, науковий ступінь та/або вчене (почесне)  звання, ступінь магістра, повна вища освіта за профілем кафедри, стаж науково-педагогічної діяльності у ЗВО не менше 3 років. Автори наукових праць, опублікованих у вітчизняних та/або закордонних виданнях, надрукованих навчальних, навчально-методичних, методичних посібників, рекомендацій тощо. Досвід керівництва науково-дослідною та/або творчою (спортивною) діяльністю здобувачів освіти, про що свідчать сертифікати, дипломи, грамоти тощо. Вільне володіння державною мовою. У музичній сфері – участь та здобутки у концертній діяльності, підготовка лауреатів, дипломантів із числа здобувачів освіти на міжнародних, усеукраїнських, обласних конкурсах, фестивалях, виставках. У сфері спорту – участь та здобутки у спортивних змаганнях, турнірах, чемпіонатах різного рівня.

Викладача кафедри: фортепіано – 1 ставка, вокально-хорової підготовки вчителя – 0,22 ставки, іноземної філології –2 ставки, корекційної освіти та спеціальної психології – 1 ставка.

Вимоги до кандидатів на посаду викладача: громадянство України, повна вища освіта за профілем кафедри. Стаж науково-педагогічної діяльності у ЗВО не менше 1 року. Магістри, випускники аспірантури або докторантури. Автори наукових праць, опублікованих у вітчизняних та/або закордонних виданнях, надрукованих навчальних, навчально-методичних, методичних посібників, рекомендацій тощо. Вільне володіння державною мовою.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають: заяву на ім’я ректора; особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою; автобіографію; копії документів: паспорта (1, 2 і 11 стор.), ідентифікаційного номера, про вищу освіту, науковий ступінь та вчене звання; список друкованих праць. При подачі документів при собі мати їх оригінали.

Прийом документів здійснюється упродовж місяця з дня опублікування оголошення за адресою: м. Харків, провулок Руставелі, 7, відділ кадрів 
з 9.00 до 17.00.

Тел. для довідок: (057) 731-87-28.