НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ ЗІ СТАНДАРТІВ ДЕРЖАВНОЇ МОВИ

Відповідно до Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» особи, які мають намір набути громадянство України або претендують на обрання чи призначення на визначені цим Законом посади, від 16 липня 2021 року повинні засвідчувати свій рівень володіння державною мовою. Державний сертифікати про рівень володіння державною мовою видає Національна комісія зі стандартів державної мови за результатами складених іспитів.
Для проведення іспитів Національна комісія зі стандартів державної мови своїм рішенням призначає уповноважені установи – заклади вищої освіти, які забезпечують належні матеріально-технічні та організаційні умови іспитування, технічно супроводжують перебіг іспитової сесії. Від 06 серпня 2021 року іспит на рівень володіння державною мовою можна скласти у Комунальному закладі «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради. Зареєструватися на іспит можна за покликанням https://exam.mova.gov.ua/. Із порядком реєстрації, процедурою проведення іспиту, зразками завдань та іншою інформацією, що стосується отримання державного сертифіката про рівень володіння державною мовою, можна ознайомитися на офіційному сайті Національної комісії зі стандартів державної мови.
Для реєстрації на іспит на базі Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради обирайте наш заклад з випадного меню. Звертаємо увагу, що іспит відбувається за адресою: м. Харків, провулок Руставелі, 7. Дотримуйтеся інструкцій, наведених на сторінці реєстрації, та уважно перевіряйте правильність введених персональних даних.
Відповідальна особа: Петриченко Лариса Олексіївна, перший проректор.

Рішення Національної комісії зі стандартів державної мови “Про призначення спеціально уповноважених установ (організацій), які проводять іспити на рівень володіння державною мовою”